Ana Sayfa » Kaş Ekimi ve Kaş Transferinden Sonra
Kaş Ekimi ve Kaş Transferinden Sonra

Kaş Ekimi ve Kaş Transferinden Sonra

Kaş ekimi ve kaş transferinden sonra neler yaşanır? Genellikle, FUE tekniği ile yapılan kaş ekimi kadınların tercih ettiği bir uygulamadır. Kaş problemi yaşayan birçok kadının kullandığı bu uygulama erkekler tarafından da bazen tercih edilebilmektedir. Kaşı seyrek olan ya da kaş dökülmesi yaşayan bütün bireyler için en etkili ve ömür boyu kullanılacak olan yöntemdir. Kadınlar güzel görünmek için kaşlarını haftada bir aldıklarından kaşlarında zamanla seyrelmeler görülmesi kaçınılmazdır.

Kaş ekimi ve kaş transferinden sonra neler yaşanır?Bunun sonucunda görülen seyrelmeler ilerleyen zamanlarda kadınları rahatsız etmektedir. Kadınlar kadar bazen erkeklerde kaşlarından rahatsız olmaktadır. Özellikle yara ve kaza sonucunda belli bölgede kaş çıkmaması sorunu yaşanır. Bu sorun kadını ne kadar rahatsız ediyor ise erkeği de bir o kadar rahatsız etmektedir. Kaş problemleri yaşan bütün bireyler evde yapılan uygulamalarla her ne kadar problemleri kapatmaya çalışsalar da bu oldukça kalıcı bir yöntem değildir. En kalıcı yöntem ise işin ehli kişileri tarafından yapılmış olan kaş ekimidir. Sağlam kıl köklerinin problemli olan bölgeye transferi sonucunda kaş ekimi işlemi gerçekleşir.

Kaş ekimi sonrası neler yaşanır?

Kaş transferi yapılan kişi aynı gün içerisinde taburcu edilir. Aynı gün içerisinde taburcu edilen hasta tedavi sonrası sürece dikkat etmelidir. Bu süre içerisinde çalışma hayatına kaldığı yerden devam etme imkanı vardır. Kaş transferi sonrasında hemen banyo yapılmamalıdır. Kaş transferinden sonra o bölgede kızarıklar oluşması oldukça normal bir durumdur. Kişinin böyle durumda telaşa kapılmaması ve kızarma ilerleyen zamanlarda artış ise mutlaka hekime bildirmesi gerekmektedir. Kaş dökülmesi ya da seyrek çıkması için uygulanan bir yöntem olan kaş transferi sonrasında birey istediği kaşa sahip olmanın mutluluğu içerisindedir. Hair MED, Antalya’da bir sağlık merkezidir. Kaş ekiminin yanı sıra saç, sakal, bıyık ve kirpik ekimi de yapmaktadır.